ŠILDYMAS

GRINDINŲ ŠILDYMAS. Grindinį šildymą, tinkantį visoms dangoms, galimą įrengti visuose kambariuose, apšildant iškart visą plotą. Privalumų yra daug, todėl maždaug 95 proc. žmonių renkasi grindinį šildymą, o radiatorių atsisako, kadangi jiems reikalinga aukštesnė temperatūra nei šildomoms grindims.

RADIATORIAI. Jeigu žmogus negali sau leisti naujų, galima pritaikyti ir senus radiatorius, tačiau tai priklauso nuo situacijos. Nauji radiatoriai ne tik dailesnio dizaino, bet ir plonesni, labiau linkę atiduoti šilumą.

DUJINIS ŠILDYMAS – vienas iš senesnių ir visiems žinomų šildymosi būdų, kuris yra švarus ir patogus . Kalbant apie įrengimo kainą, jeigu yra iki pastato atvestas įvadas, puiku, nes kitu atveju, tenka viską įsirengti nuo... iki. Tuomet patartumem galvoti, kas labiau apsimoka, nes palyginti su šilumos siurbliu, dujinis katilas neturi vėsinimo funkcijos, o įrengimo kaina būtų vos pigesnė, jeigu skaičiuotume su darbais ir įranga, nei šilumos siurblių.

ORAS-VANDUO ŠILDYMĄ įrengti pigiau nei geoterminį šildymą, tačiau jo eksploatacija bus kiek brangesnė už geoterminio, nors labai nežymiai. Oras-vanduo šildymo sistema veikia panašiai, tačiau nereikia daryti jokių gręžinių, šiluma išsunkiama iš oro ir ji naudojama namų bei vandens šildymui. Įsirengti tokią sistemą kainuotų dvigubai pigiau nei geoterminį šildymą.